WOŚP w Brześciu Kujawskim 2018

WOŚP w Brześciu Kujawskim 2018

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku rusza 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W Brześciu Kujawskim sztab Wielkiej Orkiestry został utworzony  przy Brzeskim Centrum Kultury. Już od wczesnych godzin porannych wyruszy z puszkami 15 wolontariuszy. 

Pierwszym punktem brzeskiego finału będzie mecz piłki nożnej w którym zagrają zawodnicy i kibice GKS Łokietek. Mecz odbędzie się o godzinie 11.00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1.  Od godziny 15.00 w sali Centrum Kultury odbędzie się koncert, w którym wystąpią dzieci z przedszkoli i szkół, następnie wszystkie grupy zespołu folklorystycznego „Dzieci Kujaw”. W programie znalazł się także koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Brestivia” wraz z mażoretkami oraz występ koła wokalnego GAMA. Kolejny punkt programu to koncert trzech zespołów:  „Incept the pain”, „Pod prąd” i „Jokolavie Band”.

Ponadto loteria fantowa,  kawiarnia z pysznym domowym ciastem i licytacje. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły  się miedzy innymi: piłka z podpisami zawodników „Łokietka”, koszulki z logo 26 Finału WOŚP, koszulki z logo Brześć Kujawski, kupony do salonu fryzjerskiego, 2 torty, koszulka „GKS Łokietek”. 

Finał zakończy pokaz fajerwerków – światełko do nieba o godzinie 20.00 na skwerze miejskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: