Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Brześć Kujawski

inna strona miasta

W proteście zablokują Brześć Kujawski

Członkowie Stowarzyszenie Wspierania Budowy Obwodnicy Brześcia Kujawskiego zapowiadają na 30 sierpnia 2013 r. blokadę głównego skrzyżowania w mieście.

Jak poinformował Tomasz Chymkowski, członek Stowarzyszenia, chcą w ten sposób przypomnieć decydentom o pilnej potrzebie budowy drogi, której dokumentacja jest już gotowa w Urzędzie Miasta i Gminy, a nie została ona uwzględniona w Strategii Rozwoju Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Pierwszy protest ma odbyć się 30 sierpnia o godz.15.00 na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Kolejowej. Spina ono drogę krajową i dwie wojewódzkie.

Źródło: www.radiopik.pl

4 Comments

  1. Ten protest popieram jednak skutek będzie mierny , Pan „burmistrz”wraca do domu w zupełnie innym kierunku!!! Więc obwodnica jest zbędna prawda „burmistrzu” Zawidzki?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Drogi Mariuszu
    Burmistrz, to chyba jest za cienki by obwodnicę budować. Daj chłopu spokój w tym przypadku. Tu raczej chodzi o Dyrekcję Dróg Krajowych, Urząd Wojewódzki, itp.

  3. Drogi „KOLEC” Ja nie jestem z żadnej opcji politycznej chcę zaznaczyć!ale jeżeli ktoś w przypadku Brześcia P.Zawidzki „martwi się” o mieszkańców to powinien stanąć na głowie walczyć o obwodnice , a w miejscowości Kowal …ANIOŁKI załatwiły obwodnice miasta!!!??? Panie KOLEC Pan burmistrz przez dwa lata realizował dojazd do garaży przy ul Traugutta , nawierzchnia szutrowa odcinek : 200m SUKCES!!!!!!!!!!!!!! Dał Pan burmistrz rade!!!

  4. Apelujemy o zainstalowanie sygnalizacji swietlnej na ulicy radziejowskiej przy przystanku autobusowym.Młodzież szkolna, dzieci i dorosli narażeni są na niebezpieczenstwo kiedy wysiadając z autobusu muszą przejsc na drugą stronę szosy.Jest tam taki ruch,że aż trudno opisać.Zaden pojazd nie zatrzyma się widząc wysiadających.Bardzo długo się czeka,żeby przejść na drugą stronę.Nikt z władz na tego nie widzi czy czeka aż coś się stanie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

© 2018 Brześć Kujawski

brzesckujawski.cba.pl zalogujDo góry ↑

%d bloggers like this: