VIII Brzeskie Spotkania Teatrów Ulicznych „gramOFFon” 2011

W niedzielę 10.07.2011 odbyły się VIII Brzeskie Spotkania Teatrów Ulicznych „gramOFFon”.
Przez pierwsze dwie godziny najmłodsi uczyli się robić gigantyczne bańki mydlane. Dzieci ochoczo brały udział w zabawach z chustą Klauza.
Podczas tegorocznych Spotkań Teatrów Ulicznych „gramOFFon” jako pierwszy zaprezentował się Teatr Trójkąt z Zielonej Góry w spektaklu pt. „Dawno, Dawno Temu…”, podczas którego aktorzy spotykające się w karczmie (karczmarka, rybałt i bezrobotny giermek) inscenizują różne, zarówno prawdziwe, jak i zmyślone wydarzenia.
Następnie zaprezentował się Teatr na walizkach z Wrocławia, który pokazał komiczną postać karzełka w skeczu pt. „Wielki skok małego człowieka” oraz dowcipną interpretację bajki „Złota rybka”. Na scenie pojawił się także mistrz kuchni, który wraz z publicznością ukazał swoje muzyczne oblicze.
W dalszej części brzeskiego „gramofon”u oglądaliśmy show w wykonaniu Billa Bombadila, żonglującym czym tylko się da.
Pan Ząbek przeniósł publiczność w świat iluzji na wesoło.
Ostatnim niedzielnym dla brzeskiej publiczności był spektakl pt.”Dziwny jest te świat” w wykonaniu Teatru Nasz z Włocławka.
VIII Brzeskie Spotkania Teatrów Ulicznych „gramOFFon” zakończył efektowny pokaz fire show w wykonaniu grup: Ahikanikani z Konina i grupy „Cerber fire show” z Golubia Dobrzynia.

Na fotorelację z imprezy zapraszam na stronę www.wek.pl.

Źródło: www.wek.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: