Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Święto Żuru Kujawskiego w Starym Brześciu

Święto Żuru Kujawskiego w Starym Brześciu

W sobotę 28 czerwca br. na stadionie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu  odbyła się IV edycja Święta Żuru Kujawskiego. Jest to impreza cykliczna, która na stałe wpisała się w program wydarzeń kulturalnych na terenie ziemi brzeskiej i powiatu włocławskiego. Ideą organizatorów jest wykreowanie imprezy łączącej w sobie cechy wydarzenia integrującego i aktywizującego mieszkańców, z celami kulturalnymi, edukacyjnymi i wystawienniczymi, której cykliczność i obecność w kalendarzu stałych imprez przyczyniła się do ukształtowania markowego wydarzenia, jednoznacznie i bezsprzecznie utożsamianego z regionem. Pokazania regionu jako miejsca gdzie żyją otwarci i aktywni mieszkańcy.

Muzyczną gwiazdą tegorocznych obchodów była Ewelina Lisowska, wokalistka pop młodego pokolenia, która ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień muzycznych, m.in. Superjedynkę zdobytą w 2013 roku w kategorii „SuperArystka”. Występ Eweliny poprzedził koncert Polskich Beatlesów z Polkowic – zespołu The Postman.

Na fotorelację z imprezy zapraszam tradycyjnie na stronę: www.wek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 komentarze “Święto Żuru Kujawskiego w Starym Brześciu”

%d bloggers like this: