Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

«

»

Cze 22 2013

Wydrukuj to Wpis

Święto Żuru Kujawskiego w Starym Brześciu

Święto Żuru Kujawskiego w Starym BrześciuW sobotę 22 czerwca odbyła się w Starym Brześciu trzecia edycja Święta Żuru Kujawskiego. Od godziny 15.00 na boisku ZSCKR odbył się konkurs kulinarny do którego zgłosiło się 18 zespołów. W tym roku w skład jury weszli m.in. Robert Moskwa (znamy m.in z serialu „M jak miłość”) oraz Marcin Dołęga (sztangista, mistrz świata i Europy), którzy oceniani najlepszy smak żuru kujawskiego.

W tym roku najlepszym smakiem żurku pochwalić się mogą Panie z Gminnej Rady Kobiet w Boniewie, które jednogłośnie wygrały tą rywalizację.
Po zakończonej rywalizacji na scenie wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół Weekend.

Na fotorelację z imprezy zapraszam na stronę: www.wek.pl

Źródło: www.wek.pl

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/swieto-zuru-kujawskiego-w-starym-brzesciu-2/

8 Komentarzy

Skip to comment form

  1. Radek

    Zapewne na obszerną fotorelację ze Święta Żuru Kujawskiego będziecie mogli liczyć na Portalu promocjewloclawskie.pl również jednego z patronów medialnych tego wydarzenia

  2. obserwator

    Właśnie wróciłem z tej imprezy i powiem szczerze ze w ubiegłym roku o niebo było ładniej i lepiej.W tym roku mało rozrywki.Co roku pewnie będzie gorzej.

  3. Radek

    Ale nie można powiedzieć że udana impreza. Było bardzo dużo osób. Najlepiej pokazują te zdjęcia: http://promocjewloclawskie.pl/miasto-i-gmina-brzesc-kujawski/weekend-w-brzesciu-kujawskim-cz-4 i więcej galerii

    1. Roman

      Nie ilość a jakość panie Radku. Niektóre zdjęcia aż żal oglądać. Po przejrzeniu 50 fotek, nawet jak znajdę jakieś fajne zdjęcie to zginie w tłumie przeciętnych niewyostrzonych, niewykadrowanych.
      Roman

    2. Roland

      Panie Radku! Po przejrzeniu kilkudziesięciu zdjęć nie chce się dalej oglądać. Fajna fotka jak się nawet zdarzy zgonie w tłumie przeciętności. W dzisiejszych czasach liczy się jakość nie ilość. Przeglądałem fotki kilka minut a do finału daleko. Jakość delikatnie mówiąc „taka sobie”. Czy widział pan kiedyś w jakim ogólnopolskim portalu np: onet.pl wp.pl taką ilość zdjęć z wydarzenia? 10, 15, 20 to max. Ilość nie przekłada się na jakość. Szkoda.

  4. Ania

    Byłam najładniejsze dziewczyny z Zakładu Obsługi Oświaty w Brześciu Kujawskim impreza na wysokim poziomie 🙂 Pozdrawiam uczestników.

  5. jozef

    Oglądalem zdjęcia na stronie brzeskiej i prawie wszystkie to zdjęcia Pani Agaty z mikrofonem,Czy naprawdę nie było kogo fotografowac tylko caly czas tę samą osobę.A przecież byli inni też fotogieniczni,

  6. Martyna

    Byłam tam i był koncert WEEKEND było SUPER!!! i mam też zdjęcie z Robertem Moskwą i Radkiem Liszewskim. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.