Spot reklamowy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu

Szkoły wkraczają do wielkiej reklamy? Kto zobaczy ten spot rzeczywiście tak pomyśli. Takiej formy promocji szkół na naszym rynku jeszcze nie było. Ten krótki film reklamowy ma zachęcać młodzież aby wstępowali w progi Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu. O reklamie napisali Onet.pl, Gazeta.pl a nawet pojawiła się na demotywatorach.

Spot reklamowy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu w oszałamiającym tempie zdobywa sympatię internautów. Z taką formą promocji szkoły polscy uczniowie nie mieli jeszcze do czynienia. Zrealizowany niczym reklama banku, zachęca do podjęcia nauki w placówce. Nietuzinkowy scenariusz, inteligentne hasła i koza w jednej z głównych ról zdają się przepisem na sukces, czytamy na Onet.pl.Szkoły o profilu technicznym nie cieszą się obecnie wielką renomą, dlatego Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego postanowił przygotować oryginalną kampanię by pokazać, że tak placówka edukacyjna wcale nie musi być nudna, można przeczytać na stronie deser.pl portalu gazety.pl.

Jesteśmy dumni! Wyjątkowa szkoła, genialne pomysły, spektakularne sukcesy! -€“ czytamy na fanpage szkoły ze Starego Brześcia. Reklama rzeczywiście zrealizowana z rozmachem niczym hollywoodzka produkcja robi wrażenie na oglądającym. Oprócz nowoczesności w produkcji znajdziemy również sporą dawkę humoru. Należy również zaznaczyć, iż w reklamie występuje Natalia Mrozińska, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu nowoczesnym, mieszkanka Brześcia Kujawskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 komentarzy “Spot reklamowy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu”

%d bloggers like this: