Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Maj 15 2015

Spot reklamowy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu

Szkoły wkraczają do wielkiej reklamy? Kto zobaczy ten spot rzeczywiście tak pomyśli. Takiej formy promocji szkół na naszym rynku jeszcze nie było. Ten krótki film reklamowy ma zachęcać młodzież aby wstępowali w progi Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu. O reklamie napisali Onet.pl, Gazeta.pl a nawet pojawiła się na demotywatorach.

Spot reklamowy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu w oszałamiającym tempie zdobywa sympatię internautów. Z taką formą promocji szkoły polscy uczniowie nie mieli jeszcze do czynienia. Zrealizowany niczym reklama banku, zachęca do podjęcia nauki w placówce. Nietuzinkowy scenariusz, inteligentne hasła i koza w jednej z głównych ról zdają się przepisem na sukces, czytamy na Onet.pl.Szkoły o profilu technicznym nie cieszą się obecnie wielką renomą, dlatego Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego postanowił przygotować oryginalną kampanię by pokazać, że tak placówka edukacyjna wcale nie musi być nudna, można przeczytać na stronie deser.pl portalu gazety.pl.

Jesteśmy dumni! Wyjątkowa szkoła, genialne pomysły, spektakularne sukcesy! -€“ czytamy na fanpage szkoły ze Starego Brześcia. Reklama rzeczywiście zrealizowana z rozmachem niczym hollywoodzka produkcja robi wrażenie na oglądającym. Oprócz nowoczesności w produkcji znajdziemy również sporą dawkę humoru. Należy również zaznaczyć, iż w reklamie występuje Natalia Mrozińska, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu nowoczesnym, mieszkanka Brześcia Kujawskiego.

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/spot-reklamowy-zespolu-szkol-centrum-ksztalcenia-rolniczego-w-starym-brzesciu/

8 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Reklama super, świetni młodzi aktorzy,profesjonalizm.GRATULACJE!!!!!!!

 2. W tej reklamie występuje moja koleżanka Natalia M. która jest tancerką.Natii gratuluje wygranego kastingu.Filmik super.

 3. Ogromny profesjonalizm,super reklama, świetnie zrobiona i zdolna młodzież występująca w reklamie.

  • MACIEK on 3 czerwca 2015 at 11:28
  • Odpowiedz

  Reklama super,fajnie że to reklama dotycząca szkoły w Brześciu.A zwłaszcza nasze dziewczyny w niej występują. ( brzeszczanki).GRATUJACJE!!!

 4. REKLAMA SUPER,GRATULUJ|E WSZYSTKIM WYSTĘPUJĄCYM W TEJ REKLAMIE> BRAWO!!!!

  • Agnieszka on 10 czerwca 2015 at 10:15
  • Odpowiedz

  Bardzo dobrze zrobiona ta reklama,dobór świetnych młodych ludzi.No i oczywiście koza-rewelacja.

  • Marika on 18 czerwca 2015 at 12:12
  • Odpowiedz

  Gratulacje Natalia, wlaśnie przeczytałam,ze jesteś dwukrotną Mistrzynią Europy w tańcu.SUPER,wygrałaś casting do spotu reklamowego,teraz podium taneczne na Mistrzostwach Europy EXTRA oby tak dalej.!!!!!!!!

  • anna on 22 września 2015 at 13:45
  • Odpowiedz

  Super pomysł

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.