Natalia Mrozińska została Mistrzynią Świata na Mistrzostwach Świata WADF w LibercuW piątek 25 listopada 17-letnia Natalia Mrozińska z Brześcia Kujawskiego wywalczyła w czeskim Libercu Mistrzostwo Świata w kat. Urban Pop Dance!

W czeskim Libercu, w dniach 22-27 listopada 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Świata WADF. O tytuły mistrzowskie walczyli najlepsi tancerze z rożnych zakątków świata wśród nich Natalia Mrozińska – ubiegłoroczna Vice Mistrzyni Świata. W tym roku spełniło się największe marzenie Natalii, która w kategorii Urban Pop Dance wywalczyła Mistrzostwo Świata.

Natalia już wielokrotnie stawała na podium zawodów rangi mistrzowskiej Polski, Europy i Świata. W 2015 roku na MŚ Natalia zdobyła srebrny medal  w konkurencji film&music, oraz brązowy w contemporary ballet. Na Mistrzostwach Europy  odbywających się w czerwcu minionego roku w Płocku zdobyła aż dwa złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy.

Tym razem zawodniczka mieszkająca w Brześciu Kujawskim poszła jeszcze dalej. Na Mistrzostwach Świata odbywających się w minionym tygodniu tym razem zdobyła upragnione Mistrzostwo Świata.

Zdobyć Mistrzostwo Świata to było moje największe marzenie. Drugi dzień mistrzostw był bardzo wyczerpujący tańczyłam od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Urban Pop Dance to była ostatnia konkurencja w tym dniu, byłam już naprawdę zmęczona. Dałam z siebie wszystko i udało się, jestem bardzo szczęśliwa! – mówi Natalia.

Jej wysoki poziom taneczny sprawił, że we wszystkich kategoriach, w których brała udział, znalazła się w gronie finalistów. W kategorii film&musical obroniła ubiegłoroczny tytuł Vice Mistrzyni Świata! Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej na: promocjewloclawskie.pl