Natalia Mrozińska z Brześcia wicemistrzynią Europy

Natalia Mrozińska z Brześcia wicemistrzynią EuropyW dniach 6-7 maja w Płocku odbyły się Mistrzostwa Europy  European Championship & Word Cup w Artistic Dance. Po raz kolejny mieszkanka Brześcia Kujawskiego wystartowała w tych prestiżowych zawodach.

Mistrzowskie występy oceniała kilkunastoosobowa komisja sędziowska z 12 krajów Europy. Rywalizujący ze sobą tancerze, aby dostać się do finału najlepszych musieli przejść kilka rund eliminacyjnych.

Cieszę się z osiągniętego sukcesu. To były bardzo wyczerpujące zawody, które trwały 2 dni do późnych godzin nocnych. Konkurencja była ogromna, a ja byłam przeziębiona. Jednocześnie w sobotę odbywały się we Włocławku Konfrontacje Taneczne CODA, w których uczestnictwo musiałam pogodzić z Mistrzostwami. Nasza grupa przygotowana przez Panią Inę Griszczuk zajęła 1 miejsce. Po zakończeniu prezentacji, wróciłam do Płocka, aby dalej walczyć w pozostałych kategoriach – mówi Natalia Mrozińska

Natalia Mrozińska, która w ubiegłym roku zdobyła dwukrotne mistrzostwo, w tym roku także osiągnęła sukces zostając wicemistrzynią Europy w kategorii Urban pop dance, natomiast w jazz dance i show dance zdobyła V miejsce.

Źródło: promocjewloclawskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 komentarze “Natalia Mrozińska z Brześcia wicemistrzynią Europy”

%d bloggers like this: