Lunch biznesowy w Restauracji Falborek w Brześciu Kujawskim

Lunch biznesowy w Restauracji Falborek w Brześciu Kujawskim

W dniu 8 lutego 2018 roku lunchem biznesowym w Restauracji Falborek w Brześciu Kujawskim zainaugurowano spotkanie przedsiębiorców różnych branż.

Podczas lunchu przedsiębiorcy mieli okazję zaprezentować się oraz nawiązać kontakty w celu zwiększenia sprzedaży produktów czy usług. Projektem objęte jest już 15 klubów i ponad 2000 firm z całej Polski. W pierwszym Lunchu Biznesowym Łokietek Biznes Klub uczestniczyło około 100 firm. 

Gości powitała sekretarz Zarządu Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” Justyna Gruszecka.

Przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu pn. Partnerskie Kluby Biznesu. Naszym potencjałem są dzieci i na tym będziemy bazować i budować rozwój sportowy – nadmieniła Justyna Gruszecka.

Burmistrz Wojciech Zawidzki przedstawił walory historyczne i turystyczne obszarów administrowanych oraz wspomniał o intensywnie rozwijających się terenach inwestycyjnych Brzeskiej Strefy Gospodarczej.

O znaczeniu, rozwoju i nowych perspektywach Brzeskiej Strefy Gospodarczej mówił naczelnik Tomasz Chymkowski.

Projekt zaprezentował i  poprowadził spotkanie prezes Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz.

Podczas spotkania udało nam się porozmawiać z przedstawicielami firm.

Jak zaznaczył Piotr Popławski prezes firmy „Wspieramy Sprzedaż” ważnym elementem udziału w tym zjeździe była możliwość spotkania się z szeroką grupą przede wszystkim kibiców, pasjonatów klubu sportowego, nawiązania kontaktów, poznania się, wymiany wszelkich uwag i  propozycji.

Jesteśmy firmą sprzedaż.pl stąd też proponujemy nawiązanie współpracy, która ma na celu nic innego jak zwiększenie sprzedaży i poprawę wyników -powiedział prezes Piotr Popławski

Zauważyłem ogromny potencjał wśród różnych branż. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem samochodów i oferuje rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów. Mając na uwadze fakt, że samochód jest wizytówką każdego biznesmena stąd pomysł aby połączyć te dwie koncepcje BMW i spotkań biznesowych. Przygotowaliśmy ofertę uniwersalną do zapoznania się indywidualnego oraz ekspozycję samochodową – powiedział Patryk Madej kierownik Działu Sprzedaży Samochodów.

Poprosiliśmy naczelnika Tomasza Chymkowskiego o podsumowanie spotkania biznesowego, który nie ukrywa, że jest mile zaskoczony frekwencją i bardzo dużym zainteresowaniem projektem.

Cieszymy się, że przyjechały firmy z Grudziądza, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, czy Wrocławia. Mam nadzieję, że już za miesiąc spotkamy się w jeszcze w większym gronie. Cieszę się, że ten projekt jest realizowany z jednej strony dla sportu, a z drugiej w kontekście tego co się dzieje u nas na terenach inwestycyjnych. To bardzo ważne, że potrafimy połączyć te dwie kwestie. Rozmowy kuluarowe pokazują, że robimy to dalej z jeszcze większym zaangażowaniem. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będą tego efekty – spuentował naczelnik Tomasz Chymkowski.

Źródło: promocjewloclawskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: