Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Maj 02 2017

Kowal z Brześcia Kujawskiego w reklamie Jacka Daniel’sa

Kowal z Brześcia Kujawskiego w reklamie Jacka Daniel'saAmerykańska marka whiskey – Jack Daniel’s, postawiła na niecodzienną formę promocji. W ramach akcji Ludzie Jacka dotarła do polskich rzemieślników i nakręciła filmy o ich pasji. Co miesiąc w ramach kampanii będą przybliżane sylwetki innych rzemieślników.

Bohaterem siódmego odcinka jest kowal z Brześcia Kujawskiego Marcin Butrykowski, który mówi, że odziedziczył swoją pasję po ojcu. Teraz razem z bratem dalej kontynuują tradycję rodzinną.

Ogień to żywioł, który pozwala mi wyrażać siebie. Żar, iskry, podmuchy gorąca to moja codzienność. Pasję odziedziczyłem po ojcu tak jak i mój brat, który też kontynuuje tradycję naszej rodziny. Zdaję sobie sprawę, że zawód, który ginie staje się coraz bardziej pożądany. Od najmłodszych lat wiedziałem co mam robić. Kiedy kumple szli grać w piłkę ja wchodziłem na kuźnię. Kiedy koledzy kuli do klasówek ja oprócz czytania podręczników kułem żelazo – tak w reklamie mówi o sobie i swojej pasji Marcin.

Reklama do obejrzenia na stronie facebook.com.

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/kowal-z-brzescia-kujawskiego-w-reklamie-jacka-danielsa/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.