Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Powrót do Inne

O stronie, kontakt

O stronie

Serwis www.brzesckujawski.cba.pl jest inicjatywą całkowicie prywatną, nieoficjalną i niekomercyjną. Tworzę go po godzinach pracy.

Kim jestem?

Nazywam się Daniel Stężewski, pochodzę z Brześcia Kujawskiego. Interesuję się polityką, psychologią, informatyką, fotografiką i historią Brześcia. Pewnego dnia postanowiłem połączyć moje zainteresowania i stworzyć stronę o naszym miasteczku, a szczególnie jego historii. W ten sposób powstała Nieoficjalna Strona Miasta.

Początki

Strona w internecie dostępna jest od 25 października 2006 roku (jeszcze wówczas pod nieco innym adresem – www.brzesckujawski.republika.pl). W swoich początkach strona ta miała zawierać tylko informacje historyczne na temat Brześcia Kujawskiego.

Rozwój

Jak widać jej aktualna postać zdecydowanie odbiega od moich pierwotnych zamierzeń. Postanowiłem umieścić nieco informacji na tematy bieżące – jednak nie jest to serwis stricte informacyjny.

Obecna szata graficzna strony jest czwartą odsłoną – staram się udoskonalać tę internetową wizytówkę naszego miasteczka.

Kontakt

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi lub jesteście w posiadaniu ciekawych materiałów dotyczących miasta (stare zdjęcia, artykuły z dawnej prasy itp.) i chcielibyście się nimi podzielić, to proszę je kierować poprzez poniższy formularz.

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/inne/o-stronie/