Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

↑ Powrót do Inne

Wydrukuj to Strona

O stronie, kontakt

O stronie

Serwis www.brzesckujawski.cba.pl jest inicjatywą całkowicie prywatną, nieoficjalną i niekomercyjną. Tworze go po godzinach pracy.

Kim jestem?

Nazywam się Daniel Stężewski, pochodzę z Brześcia Kujawskiego, skończyłem politologię i stosunki międzynarodowe. Interesuję się polityką, psychologią, informatyką, fotografiką i historią Brześcia. Pewnego dnia postanowiłem połączyć moje zainteresowania i stworzyć stronę o naszym miasteczku, a szczególnie jego historii. W ten sposób powstała Nieoficjalna Strona Miasta.

Początki

Pomysł na stworzenie strony narodził się podczas mojego pobytu w Anglii, tam też ona powstała, a obecnie cały czas jest udoskonalana. W internecie dostępna jest od 25 października 2006 roku (jeszcze wówczas pod nieco innym adresem – www.brzesckujawski.republika.pl). W swoich początkach strona ta miała zawierać tylko informacje historyczne na temat Brześcia.

Rozwój

Jak widać jej aktualna postać zdecydowanie odbiega od moich pierwotnych zamierzeń. Postanowiłem umieścić nieco informacji na tematy bieżące – jednak nie jest to serwis stricte informacyjny.

Obecna szata graficzna strony jest czwartą odsłoną – staram się udoskonalać tę internetową wizytówkę naszego miasteczka.

Strona w latach 2006-2011

Strona w latach 2006 – 2011

Strona w latach 2011-2012

Strona w latach 2011 – 2012

Strona w latach 2012 - 2015

Strona w latach 2012 – 2015

Strona od 2016 roku

Strona od 2016 roku

.

.

.

.

.

.

Kontakt

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi lub jesteście w posiadaniu ciekawych materiałów dotyczących miasta (stare zdjęcia, artykuły z dawnej prasy itp.) i chcielibyście się nimi podzielić, to proszę je kierować poprzez poniższy formularz.

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/inne/o-stronie/