Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Hubert Tomczak z GKS Łokietek Brześć Kujawski został Mistrzem Polski zrzeszenia LZS

Sekcja podnoszenia ciężarów GKS Łokietek Brześć Kujawski rozwija się dostosowując działania do potrzeb ćwiczących.

W dalszym ciągu rozwija się również talent Huberta Tomczaka, który w ostatni weekend zdobył Mistrzostwo Polski Zrzeszenia LZS oraz awansował do reprezentacji Polski przygotowującej się do mistrzostwa Europy do lat 15, które odbędą się w Mediolanie.

Podczas odbywających się w Zamościu zawodów, Hubert wygrał zdecydowanie z przewagą 22 kg nad drugim zawodnikiem. Tym samym potwierdził przynależność do krajowej czołówki nie tylko zawodników kategorii 55 kg lecz również w klasyfikacji open.

Uzyskany wynik dał Hubertowi IV miejsce wśród wszystkich startujących. Gratulujemy Hubertowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tak znakomitego wyniku.