Ewakuacja sklepu Biedronka w Brześciu Kujawskim

Ewakuacja sklepu Biedronka w Brześciu KujawskimZawalił się sufit w Biedronce w Brześciu Kujawskim. Klienci w popłochu uciekali ze sklepu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Dziś po godz. 16 zarwał się sufit w tylnej części sklepu, gdzie usytuowane są lodówki z wędlinami i nabiałem.

– Huk był straszny – opowiada jedna z klientek, która akurat robiła zakupy. – Myślałam, że przewróciły się regały. Dopiero potem zobaczyłam, że to zarwał się dach nad tylną częścią sklepu, tam gdzie stoją lodówki.

Klienci wpadli w popłoch. Zostawiali wózki z zakupami i uciekali z marketu. Straż pożarna informuje, że ze sklepu ewakuowano 9 osób. Nikt z klientów, ani pracowników nie ucierpiał. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną oberwania się sufitu.

Komunikat od Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka:

Dzisiaj ok. godz. 16:20 w placówce sieci Biedronka w Brześciu Kujawskim, w dwóch miejscach nad półkami z towarem obsunęły się kasetony sufitowe. Informujemy, że w wyniku zdarzenia nikt nie cierpiał. Kierowniczka sklepu w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników sklepu niezwłocznie poprosiła obecnych w placówce o jej opuszczenie, zamknęła sklep i wezwała straż miejską w celu zabezpieczenia obiektu. Obecnie placówka jest nieczynna. Pracownicy działu technicznego prowadzą działania mające na celu wyjaśnienie przyczyn zdarzenia. Podkreślamy, że nie ma podstaw do stwierdzenia, iż konstrukcja dachu została naruszona. Na miejscu zdarzenia trwają również prace porządkowe.

Źródło: ddwloclawek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: