Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

«

»

Sie 08 2017

Wydrukuj to Wpis

Dożynki gminno-parafialne w Brześciu Kujawskim 2017

W niedzielę 27 sierpnia 2017 w Brześciu Kujawskim na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Królewskiej (dawniej ul. H. Sawickiej) odbędą się Dożynki gminno-parafialne.

Dożynki rozpoczną się o godz. 15.00 uroczystą mszą świętą w Kościele Parafialnym p.w. Św. Stanisława B.M.

Następnie korowód dożynkowy prowadzony przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą „Brestivia” przybędzie na boisko Szkoły Podstawowej nr 1, gdzie o godz. 16.30 odbędzie się część obrzędowa dożynek (powitanie starostów dożynek, przemówienia, złożenie wieńców dożynkowych). Następnie na scenie pojawi się zespół folklorystyczny „Dzieci Kujaw”, orkiestra „Brestivia” oraz zespół „Kapela z Szaconkiem”.

O 20.30 wystąpi gwiazda wieczoru – kabaret „Ławeczka z serialu Ranczo”, a o 21.30 będzie pokaz fireshow przygotowany przez grupę „Arta Foc”.

Od godz. 22.00 zaplanowano zabawę taneczną, którą poprowadzi zespół „Tomas” .

Ponadto przez cały czas trwania dożynek będą stoiska prezentujące sołectwa z terenu gminy Brześć Kujawski, zabawy i zawody dla sołtysów, trzygodzinny blok zabaw dla najmłodszych i wesołe miasteczko.

Permalink do tego artykułu: http://brzesckujawski.cba.pl/index.php/dozynki-gminno-parafialne-w-brzesciu-kujawskim-2017/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.