Brześć Kujawski rządzi!

W kolejnym programie z cyklu Włocławskich Inspiracji Artystycznych zaprezentuje się gród księcia kujawskiego Władysława Łokietka.
Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury organizuje „Włocławskie Inspiracje Artystyczne”. Wystąpią grupy działające w Centrum Kultury w Brześciu Kujawskim: zespół wokalno-muzyczny „Fagot”, Zespół Folklorystyczny „Dzieci Kujaw” oraz hip-hopowe „Empty Sound” i „Fisayama”.
W najbliższą niedzielę na scenie Teatru Impresaryjnego przy ul. Wojska Polskiego 13 „Fagot” zaprezentuje „Jesienne zadumy”, na które złożą się liryczne piosenki o jesieni. Zespół tworzą cztery wokalistki oraz muzycy grający na instrumentach klawiszowych, gitarze basowej, perkusji, saksofonie i skrzypcach.
Zespół Folklorystyczny „Dzieci Kujaw” istnieje od 1997 r. Prezentują głównie folklor własnego regionu – pieśni, muzykę, taniec i zabawy dziecięce. Koncert zaplanowano na 3 grudnia, początek o godz. 16.00 . Bilety we Włocławskim Oś-rodku Edukacji i Promocji Kultury, ul. Wojska Polskiego 13.

(Gazeta Kujawska 29-11-2006)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: